TLD (США) 2024: SKYLINE - SPRINT - Жіноча колекція || Cold&Comfort
ESI-Grips 2023
Бренд: ESI-Grips
Страна: США
Гарантия: 1 год
Модельный ряд: 2023 год
показать еще

ESI Grips (США) Гріпси для Велосипеда

ESI Grips (США) Гріпси для Велосипеда
Заглушки керма ESI Bar Plug топ продаж
Фірмові заглушки для керма. В комплекті 2 штуки. Матеріал - пластик Діаметри 20,3/23,5 мм різні кольори зроблено в США   ..
80 грн
код 20014 В навності Обрати Варіант ESI-Grips (США)
Силіконова стрічка ESI Silicon Tape Roll (1м) -6₴ топ продаж
Силіконова стрічка ESI Silicon Tape Roll  Силіконова стрічка - це захоплення функціональності і приминения! Легко встановлюється, самоклеюча, не містить клеючих речовин і не залишає сліді..
126 120 грн
код 19933 В навності Обрати Варіант ESI-Grips (США)
Велосипедна фляга Esi “AZ Cactus” Water Bottle -14₴ топ продаж
Велосипедна фляга для води, виготовлена в США на заводі компанії Specialized.  Об'єм - 500 мл ..
294 280 грн
код 127239 В навності ESI-Grips (США)
Силіконова стрічка ESI Silicon Tape 10' (3,05 м) Roll -18₴ топ продаж
Силіконова стрічка ESI Silicon Tape 10' (3,05 м) Roll    Силіконова стрічка - це захоплення функціональності і приминения! Легко встановлюється, самоклеюча, не містить клеючих..
378 360 грн
код 19901 В навності Обрати Варіант ESI-Grips (США)
Шкарпетки ESI Grips DeFeet Aireator Socks розмір S -31₴ топ продаж
DeFeet International є стандартом шкарпеток для велоспорту та бігу з 1992 року. Ці шкарпетки розроблені, протестовані та виготовлені в Північній Кароліні, США. Оригінальний носок DeFeet, Aireator, ..
651 620 грн
код 127240 Закінчується ESI-Grips (США)
Гріпси ESI Racer's Edge -38₴ топ продаж
Гріпси ESI Racer's Edge  найпопулярніші гріпси в Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: у XC, DH, Enduro, All Mountain і т. д Тепер їх можна купити і в Україні. Не прокручу..
798 760 грн
код 79390 В навності Обрати Варіант ESI-Grips (США)
Гріпси ESI Chunky -40₴ топ продаж
Гріпси ESI Chunky найпопулярніші гріпси в Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: у XC, DH, Enduro, All Mountain і т. д Тепер їх можна купити і в Україні. Не прокручуються п..
840 800 грн
код 79395 В навності Обрати Варіант ESI-Grips (США)
Грипси ESI Ribbed Chunky Silicone Bicycle Grips -42₴ новинка
Ribbed Chunky 8 ребер оптимізують амортизацію та зчеплення з поверхнею! - 32 мм Подобається розмір Chunky, але хочеться чогось незвичайного? Ribbed має 8 окремих ребер, які оптимізують амортизац..
882 840 грн
код 273691 В навності Обрати Варіант ESI-Grips (США)
Гріпси ESI Extra Chunky -48₴ топ продаж
Гріпси ESI Extra Chunky  найпопулярніші гріпси в Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: у XC, DH, Enduro, All Mountain і т. д Тепер їх можна купити і в Україні. Не прокручу..
1008 960 грн
код 79397 В навності Обрати Варіант ESI-Grips (США)
Грипси ESI Ribbed Extra Chunky Silicone Bicycle Grips -50₴ новинка
Ribbed Extra Chunky Ребриста поверхня має 8 чітких ребер, які оптимізують амортизацію та зчеплення з поверхнею! - 34 мм   Характеристики: 80 грам Стандартна довжина рукояті - 130..
1050 1000 грн
код 273687 В навності Обрати Варіант ESI-Grips (США)
Грипси ESI Fatty's Black Silicone Bicycle Grips -52₴ новинка
Наші найбільші захоплення, що амортизують! Fatty's мають 8 подушок для оптимальної амортизації та зчеплення! - 35 мм   Характеристики: Підходять для більшості кермів Виготовлені..
1092 1040 грн
код 273683 В навності ESI-Grips (США)
Гріпси ESI XL 6.75" Chunky (чорні) -52₴ топ продаж
Гріпси ESI XL 6.75" Chunky (чорні) Гріпси XL (15.24 мм) довжини, на 30% довше стандартних. Більше варіацій хвата! Рекомендується для використання на наступних типах велосипедів: Fat Bike..
1092 1040 грн
код 12920 Закінчується ESI-Grips (США)
Гріпси ESI Plush Silicone (black) -52₴ топ продаж
Це дуже м'які і досить товсті ручки для будь-якого типу катання! М'які силіконові ручки додають комфорту будь-якого керма. М'який силікон поглинає вібрацію і забезпечує зручність рук під час тривалих ..
1092 1040 грн
код 67121 Закінчується ESI-Grips (США)
Гріпси ESI XL 6.75" Extra Chunky (черные) -64₴ топ продаж
Гріпси ESI XL 6.75" Extra Chunky (черные) Гріпси XL (15.24 мм) довжини, на 30% довше стандартних. Більше варіацій хвата! Рекомендується для використання на наступних типах велосипедів: F..
1344 1280 грн
код 127233 Закінчується ESI-Grips (США)
Гріпси ESI Fit CR Black (чорні) -66₴ топ продаж
Гріпси ESI Fit CR Black найпопулярніші гріпси в Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: у XC, DH, Enduro, All Mountain і т. д Тепер їх можна купити і в Україні. Не прокручуют..
1383 1317 грн
код 9505 В навності ESI-Grips (США)
Гріпси ESI Fit SG Black (чорні) -66₴ топ продаж
Гріпси ESI Fit SG Black (чорні). Анатомічні! найпопулярніші гріпси в Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: у XC, DH, Enduro, All Mountain і т. д Тепер їх можна купити і в Ук..
1383 1317 грн
код 12919 В навності ESI-Grips (США)
Гріпси ESI Fit XC Black (чорні) -66₴ топ продаж
Гріпси ESI Fit XC Black найпопулярніші гріпси в Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: у XC, DH, Enduro, All Mountain і т. д Тепер їх можна купити і в Україні. Не прокручую..
1386 1320 грн
код 9504 Закінчується ESI-Grips (США)
Гріпси ESI Fit SX Black (чорні) -66₴ топ продаж
Гріпси ESI Fit SX Black (чорні). Анатомічні! найпопулярніші гріпси в Європі. На них їздять чемпіони світу. Використовуються скрізь: у XC, DH, Enduro, All Mountain і т. д Тепер їх можна купити ..
1386 1320 грн
код 16037 В навності ESI-Grips (США)
Гріпси ESI XXL 8.25" Extra Chunky (черные) -78₴ топ продаж
Гріпси ESI XXL 8.25" Extra Chunky (черные) Гріпси XXL (20.95 мм) довжини, на 60% довше стандартних. Більше варіацій хвата! Рекомендується для використання на наступних типах велосипедів: ..
1638 1560 грн
код 127236 Закінчується ESI-Grips (США) Доставка 0 грн
Обмотка керма ESI RCT Wrap -84₴ топ продаж
Сучасна силіконова обмотка для керма. Відрізняється високим рівнем поглинання вібрацій. Еластична матерія дозволяє велосипедисту встановити щільність шару в залежності від особистих уподобань.  Вигот..
1764 1680 грн
код 79400 В навності Обрати Варіант ESI-Grips (США) Доставка 0 грн

 

Ми офіційні дилери ESI-Grips

 

ESI Grips (США) Гріпси для Велосипеда

 

 

ESI Гріпси стрімко завоювали шанувальників по всьому світу і тепер представлені в широкому асортименті і на території України. ESI - високоякісні силіконові гріпси і обмотки керма, які прекрасно гасять вібрацію, розвантажують ваші зап'ястя і не дають 'забиватися' м'язам передпліччя. При всьому при цьому гріпси НЕ прокручуються на кермі, що не висихають згодом і прекрасно переносять як спеку, прямі сонячні промені так і холод, вологість і перепади температур, при цьому гріпси мають дуже маленьку вагу 50 грм, чим не може похвалитися ні хто інший. Якщо ви вирішили купити гріпси ESI, Ви навряд чи зважитеся коли небудь змінити цього бренду. Битий Обід є офіційним представником компанії ESI Grips в Україні.

 

Відео ESI-Grips

 

 

ESI Гріпси стрімко завоювали шанувальників по всьому світу і тепер представлені в широкому асортименті і на території України. ESI - високоякісні силіконові гріпси і обмотки керма, які прекрасно гасять вібрацію, розвантажують ваші зап'ястя і не дають 'забиватися' м'язам передпліччя. При всьому при цьому гріпси НЕ прокручуються на кермі, що не висихають згодом і прекрасно переносять як спеку, прямі сонячні промені так і холод, вологість і перепади температур, при цьому гріпси мають дуже маленьку вагу 50 грм, чим не може похвалитися ні хто інший. Якщо ви вирішили купити гріпси ESI, Ви навряд чи зважитеся коли небудь змінити цього бренду. Битий Обід є офіційним представником компанії ESI Grips в Україні.

Гріпси, Силіконова стрічка, Фляги ESI Grips

Варто відразу зазначити, що Гріпси, Силіконова стрічка, Фляги від ESI Grips доступні для замовлення в нашому веломагазинів №1 obod.com.ua і є необхідним елементом для кожного велогонщика для заняття велоспортом в Україні. Відомий бренд ESI Grips гарантує високу якість будь-якого товару з категорії Гріпси, Силіконова стрічка, Фляги. Наш Веломагазин №1 obod.com.ua виступає офіційним дилером бренду ESI Grips в Україні. З цього випливає - ми підтримуємо повну гарантію бренду ESI Grips на повний список його товарів категорії Гріпси, Силіконова стрічка, Фляги і сміливо можемо рекомендувати Вам, любі наші користувачі купити Гріпси, Силіконова стрічка, Фляги від виробника ESI Grips тут, в Спортивному магазині OBOD, тільки у нас Доступна ціна на кожен з товарів виробника ESI Grips. Є Самовивезення на Гріпси, Силіконова стрічка, Фляги ESI Grips в Запоріжжі, Києві. Оперативна доставка 2-5 днів по Україні, список міст: Житомир, Дніпро, Кривий Ріг, Маріуполь, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон , Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Нікополь, Макіївка, Артемівськ, Красноармійськ, Харцизьк, Мелітополь, Бердянськ, Василівка, Енергодар, Кременчук, Дніпродзержинськ, Павлоград, Новомосковськ, Кропивницький, Лисичанськ, Біла Церква, Александрія, Краматорськ, Слов'янськ, Бровари, Кам'янець-Подільський, Вінниця, Комсомольськ, Красноград, Кам'янське.

Як купити Гріпси для Велосипеда, Ручка керма ESI Grips

Шановні наші користувачі, мрієте купити Гріпси для Велосипеда, Ручка керма ESI Grips і при цьому непогано c'економіть? Ще раз зазначимо - тут, в Українському веломагазині Битий Обід, Хороша ціна на Гріпси для Велосипеда, Ручка керма ESI Grips. Як можна оформити замовлення на нашому сайті? На самому початку Ви повинні скористатися пошуком у верхній панелі нашого магазину. Надрукуйте назву товару або бренду, наприклад Гріпси для Велосипеда, Ручка керма ESI Grips і натисніть Enter. Серед отриманих позицій виберіть потрібну модель товару виробника ESI Grips. Перейдіть в картку товару. Уважно ознайомтеся з описом, атрибутами, а також перевірте наявність в магазині і яка ціна на Гріпси для Велосипеда, Ручка керма ESI Grips. Тисніть не боячись на кнопку Купити. Після Вам потрібно оформити замовлення, заповнити дані доставки і оплати. Якщо Ви живете в Запоріжжі або Києві, Ви маєте можливість купити Гріпси для Велосипеда, Ручка керма ESI Grips самовивозом з нашого веломагазинів Битий Обід. Для постійних клієнтів нашого магазину діє щедра бонусна система. Разом - якщо надумали купити Гріпси для Велосипеда, Ручка керма ESI Grips - звертайтеся до нас!

ESI Grips - рекомендуємо до покупки

Можливо Ви чули, що бренд ESI Grips вже досить давно випускає надійні Гріпси, Силіконова стрічка, Фляги. Гріпси для Велосипеда, Ручка керма від ESI Grips описується як найкраща покупка серед любителів велоспорту в Європі. Ми зараз розповімо докладніше про ESI Grips. Отже, виробник ESI Grips проводиться в Європі, має велику дилерську мережу по всьому світу. Кожен Гріпси для Велосипеда, Ручка керма від ESI Grips проводиться під тчательной наглядом працівників заводу. Дуже важливий момент, все Гріпси, Силіконова стрічка, Фляги від ESI Grips проходять обов'язкове тестування перед відправкою покупцю, що виключає браковані моделі. На ринок йдуть тільки надійні моделі. Бренд ESI Grips забезпечує тривалий гарантійний термін, а ми - Український веломагазин Битий Обід, як дилери, його також підтримуємо. Хлопці з ESI Grips намагаються йти в ногу з часом. Щорічно ESI Grips покращують модельний ряд, наприклад Гріпси для Велосипеда, Ручка керма ESI Grips 2020 року краще і більш технологічні аналога 2019 року. На Ютубі є чимале число обозорв клієнтів, які показують Гріпси, Силіконова стрічка, Фляги від ESI Grips і їх якість. У нас, в Україні, виробник ESI Grips зовсім мало часу, хоча вже зумів завоювати провідні позиції на вітчизняному ринку. Якщо бажаєте купити Гріпси для Велосипеда, Ручка керма, рекомендуємо все ж вибрати ESI Grips.

Показати опис

Часті питання про ESI Grips (США) Гріпси для Велосипеда

ESI Grips (США) Гріпси для Велосипеда - ТОП 5 кращих

ESI Grips (США) Гріпси для Велосипеда - ТОП 5 популярних

  • Гріпси ESI Chunky - 1764 800 грн
  • Грипси ESI Ribbed Chunky Silicone Bicycle Grips - 1764 840 грн
  • Гріпси ESI Extra Chunky - 1764 960 грн
  • Грипси ESI Ribbed Extra Chunky Silicone Bicycle Grips - 1764 1000 грн
  • Грипси ESI Fatty's Black Silicone Bicycle Grips - 1764 1040 грн

Коротко про ESI Grips (США) Гріпси для Велосипеда?

  • Гріпси, Силіконова стрічка, Фляги ESI Grips Варто відразу зазначити, що Гріпси, Силіконова стрічка, Фляги від ESI Grips доступні для замовлення в нашому веломагазинів №1 obod.com.ua і є необхідним елементом для кожного велогонщика для заняття велоспортом в Україні. Відомий бренд ESI G...

Чому ESI Grips (США) Гріпси для Велосипеда потрібно купити тут?

  • ✅ 15 років продаємо ESI Grips (США) Гріпси для Велосипеда
  • ✅ ESI Grips (США) Гріпси для Велосипеда завжди в навності
  • ✅ гарантія на ESI Grips (США) Гріпси для Велосипеда
  • ✅ доставимо ESI Grips (США) Гріпси для Велосипеда в Ваше місто Безкоштовно

Відгуки про Битий Обід

Корзина покупок 0
Проверка заказа Мой кабинет Программа лояльности Лучшие бренды
Початок
Бренд
ESI-Grips