TLD (США) 2024: SKYLINE - SPRINT - Жіноча колекція || Cold&Comfort

Фільтр товарів

Виробники

Шкіряні сідла

Більш спортивна версія всесвітньої відомої класичної моделі Brooks B17 Standard. Дизайн цього сидіння настільки вдалий, що воно безперервно випускається з того часу, як вперше з'явилося на сторінках н..
4880 грн
код 41885 На складі Обрати Варіант BROOKS (Великобритания) Доставка 0 грн
Сідла BROOKS це якість перевірена часом, так як дана компанія-виробник на ринку вже більше 100 років. B17 –це флагманська модель сідла для кросових і міських велосипедів. Сідло виконано в класич..
6600 грн
код 6402 На складі BROOKS (Великобритания) Доставка 0 грн
Сідло з натуральної шкіри чудово підходить як для довгих туристичних поїздок, так і щоденного використання в місті. Вперше центральний виріз в велосидинни BROOKS з'явився більше 100 років том..
6600 грн
код 26454 На складі Обрати Варіант BROOKS (Великобритания) Доставка 0 грн
B17S IMPERIAL ЦЕ ЖІНОЧА ВЕРСІЯ СИДІННЯ B17 IMPERIAL. ВПЕРШЕ ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВИРІЗ В ВЕЛОСИДИННИ BROOKS З'ЯВИВСЯ БІЛЬШЕ 100 РОКІВ ТОМУ. В КАТАЛОЗІ 1890 БУЛО ВІДЗНАЧЕНО, ЩО «СПЕЦІАЛЬНА З..
6600 грн
код 26460 На складі Обрати Варіант BROOKS (Великобритания) Доставка 0 грн
Сідла BROOKS це якість перевірена часом, так як дана компанія-виробник на ринку вже більше 100 років. B17 –це флагманська модель сідла для кросових і міських велосипедів..
6600 грн
код 26473 На складі BROOKS (Великобритания) Варіант: Black Доставка 0 грн
Сідла BROOKS це якість перевірена часом, так як дана компанія-виробник на ринку вже більше 100 років. B17 –це флагманська модель сідла для кросових і міських велосипедів..
6600 грн
код 26474 На складі Обрати Варіант BROOKS (Великобритания) Доставка 0 грн
B17 наша флагманська модель, що ідеально підходить для туризму, спорту та пересування на великі відстані. Дана модель на ринку вже більше 100 років, вперше представлена в  катало..
6600 грн
код 26524 На складі Обрати Варіант BROOKS (Великобритания) Доставка 0 грн
B17 - це наша флагманська модель, найбільш універсальне велосипедне сидіння. Ідеальне для спортивного велотуризму, трекінгу та інших поїздок на значні відстані. B17 також буде комфортним в..
6600 грн
код 26527 На складі Обрати Варіант BROOKS (Великобритания) Доставка 0 грн
Більш спортивна версія всесвітньої відомої класичної моделі BROOKS B17 Standard . Дизайн цього сидіння настільки вдалий, що воно безперервно випускається з тих пір, як вперше з'явил..
6600 грн
код 26535 На складі Обрати Варіант BROOKS (Великобритания) Доставка 0 грн
Сідло PRO Stealth Performance LTD новинка
Сідло PRO Stealth Performance LTD призначене для шосейних велосипедистів, яким потрібна агресивна аеродинамічна посадка. Корпус сідла виготовлений з полімеру, армованого вуглецем, у поєднанні з рамою ..
6606 грн
код 207852 На складі Обрати Варіант PRO (Тайвань) Доставка 0 грн
Сідла BROOKS це якість перевірена часом, так як дана компанія-виробник на ринку вже більше 100 років. FLYER –це флагманська модель сідла для кросових і міських велосипедів. Сідло виконано в кл..
7040 грн
код 6382 На складі BROOKS (Великобритания) Доставка 0 грн
Класично пидпружинисте сідло Flyer з поліпшеним комфортом, який забезпечує центральний виріз. Вперше в велосидинни BROOKS він з'явився більше 100 років тому. В каталозі 1890 було відзначено, що «спеці..
7040 грн
код 12738 На складі BROOKS (Великобритания) Доставка 0 грн
Сідла BROOKS це якість перевірена часом, так як дана компанія-виробник на ринку вже більше 100 років. B67 S – це модель сідла для кросових і міських велосипедів. Сідло виконано в класи..
7040 грн
код 26497 На складі Обрати Варіант BROOKS (Великобритания) Доставка 0 грн
Сідла BROOKS це якість перевірена часом, так як дана компанія-виробник на ринку вже більше 100 років. B67 S – це модель сідла для кросових і міських велосипедів. Сідло виконано в класи..
7040 грн
код 26548 На складі Обрати Варіант BROOKS (Великобритания) Доставка 0 грн
Flyer і жіноча версія моделі Flyer S - це класично пидпружинисти сидіння для тривалих велопрогулянок і двоколісного туризму. Вони є безпосередніми нащадками сідла B66 Champion, вперше п..
7040 грн
код 26566 На складі Обрати Варіант BROOKS (Великобритания) Доставка 0 грн
Класичне велосидіння зі шкіряним верхом та пружинами для більшого комфорту в місті та під час подорожей. Чудово пасуватиме до велосипедів із прямою посадкою та кермом, встановленим вище за сидіння. В ..
7040 грн
код 35997 На складі BROOKS (Великобритания) Доставка 0 грн
Наша флагманська модель, ідеальна для спортивного велотуризму, трекінгу та ATB-використання. B17 доступна на ринку вже більше століття, вперше вона була заявлена у каталозі 1898 року. Пропон..
8360 грн
код 26481 На складі Обрати Варіант BROOKS (Великобритания) Доставка 0 грн
Сідла BROOKS це якість перевірена часом, так як дана компанія-виробник на ринку вже більше 100 років. FLYER –це флагманська модель сідла для кросових і міських велосипедів. С..
8360 грн
код 26516 На складі Обрати Варіант BROOKS (Великобритания) Доставка 0 грн
Шкіряні сідла

Шкіряні сідла для Велосипеда

Шкіряне сідло для велосипеда – це зносостійке та комфортне сідло, призначене для зручності руху на велосипеді. Таке сідло може виготовлятися з окремо взятої шкіри або змішаного матеріалу, наприклад, зі шкіри та текстилю. Це сідло має щільнішу структуру, тому воно найкраще підходить для зручності руху на рівних дорогах або для тривалого перебування в одному положенні. Але при тривалій їзді на кам'янистих дорогах шкіряне сідло може бути незручним.

Шановні гості нашого магазину, не для кого не секрет, що Шкіряні сідла є в Онлайн магазині obod.com.ua і є украй потрібним елементом для кожного велогонщика для організації активного відпочинку в населеному пункті України. Надійний виробник гарантує відмінну якість всіх товарів з категорії Шкіряні сідла. Наш Веломагазин №1 obod.com.ua виступає офіційним дилером товарів категорії Шкіряні сідла в Україні. Це означає - ми підтримуємо повну гарантію бренду на будь-який з його товарів, наприклад на Шкіряні сідла, а також можемо запропонувати Вам, дорогі наші клієнти купити Шкіряні сідла, Сідла тут, в Онлайн магазині obod.com.ua, тут категорії Шкіряні сідла. Популярні товари тут: Жіноче велоседло BROOKS B17 Carved SHORT Black, Жіноче велоседло BROOKS B17 Carved SHORT , Сідло BROOKS B15 Swallow Chrome Brown. Працює Самовивіз у Києві, Запоріжжі. Швидкісна доставка 1-2 дні по Україні, список населених пунктів: Артемівськ, Красноармійськ, Харцизьк, Мелітополь, Бердянськ, Василівка, Енергодар, Кременчук, Кам'янське, Павлоград, Новомосковськ, Комсомольськ, Красноград, Кам'янське, Кропивницький, Лисичанськ, Біла Церква, Олександрія, Крам'янець-Подільський, Вінниця, Житомир, Дніпро, Кривий Ріг, Маріуполь, Івано-Франківськ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Нікополь, Макіївка.

Шкіряні сідла - Купити Запоріжжя, Київ, Україна

Скоро ви дізнаєтесь, що багато років відомо про якість Шкіряні сідла. Шкіряні сідла прийнято як групова покупка серед туристів. Прямо зараз розповімо детальніше про процес розвитку категорії товарів Шкіряні сідла. Отже, зазвичай Шкіряні сідла виробляється в Європі. Кожна модель випускається під професійним оглядом заводських робітників. Дуже важливий момент, усі Шкіряні сідла мусять пройти обов'язковий огляд перед випуском на ринок. Обирайте лише надійні моделі. Виробник надає гарантійний термін, а ми - Інтернет магазин obod.com.ua, як дилери, ми також його підтримуємо. Щорічно виробники товарів категорії Шкіряні сідла покращують свої товари, наприклад Шкіряні сідла за 2023-2023 рік кращі за попередні моделі. В Інтернет-блогах є численна кількість оглядів покупців даних товарів. Якщо хочете купити Шкіряні сідла, рекомендуємо звернути увагу на можливість замовлення тут в нашому Веломагазин Битий Обід. Запам'ятайте, Популярні категорії пропозиції Шкіряні сідла: Жіноче велоседло BROOKS B17 Carved SHORT Black, Жіноче велоседло BROOKS B17 Carved SHORT , Сідло BROOKS B15 Swallow Chrome Brown.

Де купити Шкіряні сідла на Велосипед?

Шановні наші покупці, надумали купити Шкіряні сідла і при цьому непогано c'економити? Намонім - {тільки у нас|тут|тут|, у Велосипедному магазині Битий Обод, Кулл ціна на все Шкіряні сідла. Як доступно оформити замовлення на нашому сайті? В першу чергу Ви повинні використати пошук у верхній панелі нашого сайту. Введіть назву товару або бренду, наприклад Шкіряні сідла і натисніть кнопку пошуку. Серед знайдених позицій виберіть потрібну модель товару. Перейдіть на сторінку товару. Уважно ознайомтеся з описом, характеристиками, а також перевірте наявність у магазині та яка ціна на Шкіряні сідла. Тисніть сміливо на кнопку Купити. Далі Вам потрібно оформити замовлення, заповнити дані доставки та оплати. Якщо Ви перебуваєте в Запоріжжя чи Києві, Ви можете купити Шкіряні сідла самовивозом з нашого Велосипедного магазину Битий Обод. Для постійних відвідувачів нашого магазину існує вигідна система знижок. Разом - якщо запланували купити Шкіряні сідла, Сідла - звертайтесь веломагазин Битий Обод!

Часті питання про Шкіряні сідла

Шкіряні сідла - ТОП 5 кращих

Шкіряні сідла - ТОП 5 популярних

Коротко про Шкіряні сідла?

  • Шкіряні сідла для Велосипеда Шкіряне сідло для велосипеда – це зносостійке та комфортне сідло, призначене для зручності руху на велосипеді. Таке сідло може виготовлятися з окремо взятої шкіри або змішаного матеріалу, наприклад, зі шкіри та текстилю. Це сідло має щільнішу структу...

Чому Шкіряні сідла потрібно купити тут?

  • ✅ 15 років продаємо Шкіряні сідла
  • ✅ Шкіряні сідла завжди в наявності
  • ✅ гарантія на Шкіряні сідла
  • ✅ доставимо Шкіряні сідла в Ваше місто Безкоштовно

Відгуки про Битий Обід

Корзина покупок 0
Проверка заказа Мой кабинет Программа лояльности Лучшие бренды
Битий Обід ТМ
Велозапчастини
Сідла та підсідельні труби
Сідла
Шкіряні сідла