Нам виповнюється 15 років

Нам виповнюється 15 років

Александр Тодоров 30.07.2020 0
Read More
Надходження Troy Lee Desings

Надходження Troy Lee Desings

Александр Тодоров 26.05.2020 0
Read More
Працюємо!

Працюємо!

Александр Тодоров 08.04.2020 0
Read More
Maxxis 2020

Maxxis 2020

Александр Тодоров 26.02.2020 0
Read More
Leatt 2020

Leatt 2020

Александр Тодоров 28.01.2020 0
Read More
Merida 2020

Merida 2020

Александр Тодоров 24.01.2020 0
Read More
Kink BMX 2020

Kink BMX 2020

Александр Тодоров 13.12.2019 0
Read More

Веломагазин України "Битий Обід"

Ви шанувальник велоспорту та активного відпочинку? Тоді наш Веломагазин України 'Битий Обід' буде справжньою знахідкою для Вас! Це не просто веломагазин, де Ви можете купити велосипед, велозапчастини, аксесуари для велосипедів (велоаксесуари) відомих брендів в Україні, Россиии, СНД. Це справжній центр велоспорту! Веломагазин Битий Обід працює на ринку вже більше 11 років. У нас є кращий ремонт велосипедів в Запоріжжі, є прокат велосипедів в Запоріжжі, а також ремонт велосипедів в Києві, прокат велосипедів в Києві. Працює Безкоштовна доставка по Україні, регіони доставки з веломагазина. Детальніше про доставку велосипедів в регіони України.

Якщо Ви проживаєте в Запоріжжі і шукайте магазин велосипедів - наш Веломагазин в Запоріжжі - то, що Вам потрібно! Створюйте замовлення через сайт - приїжджайте до нас за адресою бул. Шевченко, 27 і забирайте свій товар. Запам'ятайте, якщо Вам потрібно купити велосипед в Запоріжжі, велозапчастини, велоаксесуари - це до нас!

У 2017 році 'Битий Обід' розширив свою мережу і відкрив новий веломагазин в Києві . Тепер стало ще простіше купити велосипед в Києві, аксесуари для велосипеда або велозапчастини в Києві . Так що, якщо шукайте магазин велосипедів в Києві - зверніть увагу на веломагазин України 'Битий Обід'.

В Битом Ободі дуже великий вибір велозапчастей, велосипедів, велоаксесуарів різних популярних марок, таких як CTM, Cube, B10, SHIMANO, ODI, ESI, Spelli, Dakine, Deuter і інші.

Дуже просто купити велосипед в Києві, Запоріжжя. Досить оформити онлайн замовлення і забрати Ваш велосипед в нашому магазині. В інші міста ми відправляємо замовлення поштою, в список міст доставки входять: Харків, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Кропивницький, Херсон, Чернігів, Житомир, Чернівці, Черкаси, Суми, Полтава, Миколаїв, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів і інші.

Чому наш український веломагазин кращий в Запоріжжі, Києві і в цілому в Україні? Тому що ми відповідально виконуємо свою роботу і любимо свою справу. Ми захоплюємося велоспортом і намагаємося популяризувати цей вид спорту в Україні. Чи є альтернатива? Звичайно, велозачасті, велоаксесуари або велосипед купити Ви можете і в іншому магазині, але ми гарантуємо, що у нас це завжди буде дешевше і без 'набору проблем'.

Читать далее →

Відгуки покупців
На запорізькому складі замовленого велосипеда (відповідного кольору) не було в наявності. Іншого кольору я брати не хотів, тож вімовився, коли подзвон.. ...»
Весьма странно, но адаптер не подошел под шимановский же диск, Shimano SM-RT86 L, ICE TECH, 203мм, пришлось чуть доработать напильником... ...»
Отличная, очень легкая втулка. Минимальный угол сцепления. Небольшой минус - vortex это самая шумная система сцепления на которой я катал. Еще минус.. ...»
Есть в наличии! Прихожу в магазин говорят нету в наличии. Захожу на сайт - есть в наличии. .. ...»

Читати усі відгуки